• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSUBOŻONARODZENIOWEGO „MÓJ ANIOŁ”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na wykonanie Anioła Bożonarodzeniowegozostał rozstrzygnięty. Zainteresowanie było bardzo duże. Wpłynęło 36 prac uczniów z klasIV-VI. Wszystkie były wykonane precyzyjnie i różnymi metodami. Wybór najlepszych okazałsię bardzo trudny. Oceniana była estetyka wykonania, zgodność z tematem, pomysłowość ioryginalność oraz samodzielność wykonania. Wyłonienie zwycięskiej pracy było bardzotrudne, ponieważ poziom prac był niezwykle wysoki. Dlatego Jury konkursowe przyznało:I miejsce – Mateusz Piórkowski – klasa IV b, Antonina Jopek – klasa V aII miejsce – Karolina Maciborska – klasa IV c, Igor Pereszczuk – klasa VI eIII miejsce- Dominik Zybaczyński– klasa VI d, Daniela Wojcińska – klasa VI bWyróżnienie:1. Igor Dula – klasa IV c2. Magdalena Dziduch – klasa VI d

Bookmark the permalink.

Comments are closed.