• KOMUNIKAT 7/2021

W okresie od 19 kwietnia 2021 r. do 25 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSU TECHNICZNEGO „SZKATUŁKA NA SKARBY” ZORGANIZOWANEGO Z OKAZJI DNIA MATKI.

26 maja, to święto wspaniałych i najukochańszych nam osób –Dzień Matki. Z tej okazji w Szkole Podstawowej Nr 1 w Polkowicach odbył sięszkolny konkurs na najpiękniejszą szkatułkę dla mamy. Zainteresowanie byłobardzo duże. Wpłynęło 50 prac uczniów z klas IV-VI. Wszystkie były wykonaneprecyzyjnie i różnymi metodami. Wybór najlepszych okazał się bardzo trudny.Jury konkursowe przyznało:

I miejsce – Carmen Kawałko – kl. IV b
II miejsce – Natalia Biegun – kl. IV b
III miejsce – Mateusz Ozga – kl. VI b

Wyróżnienia: Maja Jóśko – IV b, Julia Szarszewska – VI e, Julia Bielak – VIe, Magdalena Pruchniak – V d, Igor Pereszczuk – V e, Filip Franczak – V a,Lena Sołonymka – VI e, Maciej Bobeła – IV a.