Ogłoszenie wyników szkolnego etapu ogólnopolskiego konkursu „Dlaczego ZUS jest ważny”

W dniach 2 marca – 30 kwietnia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 wPolkowicach odbył się szkolny etap ogólnopolskiego konkursu związanego zpropagowaniem ubezpieczeń ZUS.

Konkurs skierowany był do uczniów kl. VIII.W naszej szkole zadanie to zostało zrealizowane w formie projektuopracowanego przez nauczyciela WOS. Uczniowie uczestniczyli w lekcjachWOS-u, podczas których zapoznali się z funkcjonowaniem tej instytucji.Przygotowali film oraz plakaty promujące zadania ZUS.
*W kategorii – film:*
·       I miejsce zdobyły Pola Kamińska i Oliwia Wołyńszczak z kl. VIII b.

*W kategorii – plakat*:
·       I miejsce przyznano Oliwii Skrobisz z kl. VIII d,
·       II miejsce zdobyły: Maja Dula z kl. VIII d i Nikola Grygorcewicz zkl. VIII b,
·       III miejsce zajęły: Daria Łukojko i Agata Kulik z kl.VIII a.
·       Wyróżnienia otrzymali: Kamil Dudek, Wiktoria Remińska, PaulinaMałach, Nicole Witkowska z kl. VIII a, Mikołaj Zarzycki i Igor Konieczny zkl. VIII b.