• KOMUNIKAT 7/2021

W okresie od 19 kwietnia 2021 r. do 25 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Ogłoszenie wyników szkolnego etapu ogólnopolskiego konkursu „Dlaczego ZUS jest ważny”

W dniach 2 marca – 30 kwietnia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 wPolkowicach odbył się szkolny etap ogólnopolskiego konkursu związanego zpropagowaniem ubezpieczeń ZUS.

Konkurs skierowany był do uczniów kl. VIII.W naszej szkole zadanie to zostało zrealizowane w formie projektuopracowanego przez nauczyciela WOS. Uczniowie uczestniczyli w lekcjachWOS-u, podczas których zapoznali się z funkcjonowaniem tej instytucji.Przygotowali film oraz plakaty promujące zadania ZUS.
*W kategorii – film:*
·       I miejsce zdobyły Pola Kamińska i Oliwia Wołyńszczak z kl. VIII b.

*W kategorii – plakat*:
·       I miejsce przyznano Oliwii Skrobisz z kl. VIII d,
·       II miejsce zdobyły: Maja Dula z kl. VIII d i Nikola Grygorcewicz zkl. VIII b,
·       III miejsce zajęły: Daria Łukojko i Agata Kulik z kl.VIII a.
·       Wyróżnienia otrzymali: Kamil Dudek, Wiktoria Remińska, PaulinaMałach, Nicole Witkowska z kl. VIII a, Mikołaj Zarzycki i Igor Konieczny zkl. VIII b.