• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

„Ogień znany i nieznany” – warsztaty ekologiczne dla uczniów klas VII

17 i 18 grudnia uczniowie klas VII w ramach realizowanego w szkole projektu „Ekologiczne inspiracje” uczestniczyli w warsztatach „Ogień znany i nieznany”. Warsztaty odbywały się w Sudeckie Zagrodzie w Dobkowie. Podczas zajęć uczniowie pod fachowym kierunkiem edukatorów poznawali walory przyrodniczo kulturowe Krainy Wygasłych Wulkanów. Oglądając kolekcję skał poznali przeszłość geologiczną regionu, zajrzeli do wnętrza wulkanu oraz poznali zasadę funkcjonowania gejzerów. Największą jednak atrakcją były doświadczenia, pokazy i eksperymenty.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.