Odwiedziny dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 5.

Dnia 27.02.16r. uczniowie klasy II b gościli dzieci z Przedszkola  Miejskiego nr 5. Grupa „Biedronek” została zapoznana z wyglądem sali lekcyjnej, szkoły, sali zabaw, szatni. Wiele radości sprawiła im możliwość siedzenia w ławce szkolnej, korzystania z elementarza , wysłuchania czytanych przez uczniów klasy II b bajek oraz pokazie tańca. Po trudzie siedzenia w ławce  dzieci wspólnie tańczyły i śpiewały. Przedszkolaki zwiedziły szkołę i bawiły się zabawkami zamontowanymi na holu. Kolejnym punktem programu była możliwość skorzystania z  sali zabaw. Na zakończenie każdy Przedszkolak dostał na pamiątkę wizytówki zrobione przez klasę II b . Żegnając się mieli uśmiech na twarzach i  zadawali pytanie- Czy mogą tu jeszcze przyjść? Oznacza to, że w szkole bardzo im się podobało.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.