• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Odnieśliśmy sukces w Międzyszkolnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W Szkole Podstawowej  nr 3 w dniu 11.12.2018 r.odbył się Międzyszkolny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla kl. I.Celem turnieju było podnoszenie wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie wśród dzieci bezpiecznych i kulturalnych zachowań na drodze.W turnieju wzięły udział szkoły z Polkowic. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, rozwiązując testy jednokrotnego wyboru.Uczestnicy musieli sobie również poradzić z zadaniami z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz rozpoznawania znaków drogowych.

Pragniemy poinformować, iż naszą szkołę reprezentowały dwie trzyosobowe drużyny pod opieką pana Mariusza Bobeły w składzie: Nikola Mrozowska, Jacek Bobeła, Armin Wojciński i Adrian Rafałowicz, Mikołaj Żełabowski, Jakub Prokopowicz.  Drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły I miejsce.

Serdecznie gratulujemy