Od 16 do 18 października 2017 r. na obiektach strzeleckich KS Śląsk Wrocław odbywały się coroczne zawody strzeleckie „Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci w Strzelectwie Sportowym” . Reprezentacja naszej placówki zajęła III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Swoimi umiejętnościami popisywali się młodzi strzelcy z całego województwa. W/w zawody  uznawane są za Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w Strzelectwie.

„Jedynkę” jak co roku reprezentowała drużyna złożona z uczniów klas VI-tych. W kategorii Szkół Podstawowych reprezentacja naszej placówki po zaciętym boju zajęła  III miejsce w klasyfikacji drużynowej na dwadzieścia siedem startujących placówek.

Wszystkim młodym strzelcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów nie tylko w strzelectwie.

Odprawa przed strzelaniem

Skład drużyny: Bąk Damian, Dudek Kamil, Grygorcewicz Nikola, Kot Bartłomiej, Kowalik Małgorzata, Pieńko Dominik, Remińska Wiktoria, Stawnicza Zuzanna, Swereda Oliwia, Winiarski Mikołaj, Wołyńszczak Oliwia, Zarzycki Mikołaj

opiekun drużyny strzeleckiej: M. Zarzycki