Obchody „Światowego Dnia Morza” w naszej szkole.

24 września 2020 r.  w ramach obchodów „Światowego Dnia Morza” uczniowie naszej szkoły podczas geografii wzięli udział w lekcjach online. Zajęcia zostały zorganizowane przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Podczas transmisji na żywo eksperci, praktycy i pasjonaci zapoznali naszych uczniów z tematem gospodarki morskiej tak odległej
od naszej polkowickiej rzeczywistości. Jedna z klas uczestniczyła w spotkaniu z Laureatami Rejsu Niepodległości, którzy opowiadali o swojej niezwykłej podróży dookoła świata. Kolejne zajęcia były poświęcone historii Gdyni, miastu, które wpisało się w historię państwa Polskiego. Lekcje online były ciekawym doświadczeniem zarówno dla uczniów jak i nauczycieli naszej szkoły.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.