• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Obchody Międzynarodowego Dnia Kropki w klasie III c.

Dnia 16 września w naszej klasie III c  obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.
Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Na początku zajęć uczniowie oglądnęli film na podstawie książki “The Dot”, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie).

Rozmawialiśmy o tym, że każdy z nas ma w sobie ukryte talenty i mocne strony, które prędzej czy później ktoś w nas je odkryje. Dzieci uświadamiały sobie nawzajem w czym  świetnie sobie radzą. Następnie wzięli udział w “kropkowych” zabawach tanecznych oraz wykonali prace plastyczne, w których motywem przewodnim była kropka.Na koniec wszyscy chętni, którzy mieli na ubraniach kropki (niektórzy sami w domach namalowali je farbami) zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. To był bardzo inspirujący dzień!

Katarzyna Walasek