Obchody Dnia Ziemi są okazją do wspólnego wyrażania troski o losy Ziemi. 24 kwietnia 2017 r. , w ramach obchodów Dnia Ziemi polkowiccy miłośnicy przyrody uczestniczyli w Gminnej Imprezie Plenerowej na Osiedlu Polanka.

Obchody Dnia Ziemi są okazją do wspólnego wyrażania troski o losy Ziemi. 24 kwietnia 2017 r.   , w ramach obchodów Dnia Ziemi polkowiccy miłośnicy przyrody uczestniczyli w Gminnej Imprezie Plenerowej na Osiedlu Polanka. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V b i V d wraz z wychowawcami. Uczestnicy spotkania uczestniczyli w ciekawych i atrakcyjnych zajęciach warsztatowych. Chętnie brali udział  w konkursach i zabawach dydaktycznych. Nie zabrakło im również chęci do uporządkowania pobliskiego lasku,z którego wynieśli  mnóstwo śmieci. Zmęczeni odpoczywali przy ognisku podczas wspólnego posiłku. Była to ciekawa lekcja  w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.