Obchody Dnia Nauczyciela

1_027Dnia 13.10.2014 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I – VI. Akademię przygotowała klasa IV a.

Na początku przywitano dyrekcję szkoły i nauczycieli . Nastepnie uczniowie zaprezentowali scenki z zycia szkoły. Recytowali wiersze i przygotowali na tę okazję rymowanki – wierszyki, dedykując je swoim ulubionym nauczycielom. Na zakończenie odbył się pokaz umiejetności uczniowskich. Klasa III b zaśpiewała piosenkę i wykonała taniec współczesny. Można było podziwiać naszych szkolnych wokalistów- Martę Prucnal i Karolinę Sadowską. Wszystkich zachwycił pokaz karateków. Uczennice klasy I a zaprezentowały się w tańcu ze wstążką . Mogliśmy ogladąć także taniec hip – hip w wykonaniu uczennic z klasy VI a.

Podziękowano nauczycielom za ich trud i pracę włożoną w codzienną edukację i wychowanie uczniów oraz wręczono im słodkie upominki.

Apel wszystkim bardzo się podobał. Nad przygotowaniem uczniów do wystapień czuwały panie: Alina Bobeła, Sabina Radzięciak i Renata Janczak.

Galeria z Obchodów Dnia Nauczyciela — link