Nordic Walking… Przecież to takie banalne wystarczą 2 kijki i do dzieła. Dlatego też 07 kwietnia 2017r tj. piątek w ramach Światowego Dnia Zdrowia zapraszamy uczniów na dwugodzinne zajęcia rekreacyjne w terenie.

Komunikat

 

Na pierwszy rzut oka, wydawać się może, że nie ma nic prostszego niż Nordic Walking… Przecież to takie banalne wystarczą 2 kijki i do dzieła. Dlatego też 07 kwietnia 2017r tj. piątek  w ramach Światowego Dnia Zdrowia  zapraszamy uczniów  na dwugodzinne  zajęcia  rekreacyjne w terenie.

Zbiórka wszystkich chętnych na obiektach sportowych o godzinie 14.00 (zgody do pobrania u nauczycieli wychowania fizycznego).

Nic nie tracisz. Rusz kijki i udaj się na zajęcia. Poprawisz lub nauczysz się prawidłowej techniki chodzenia z kijkami. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.