• KOMUNIKAT 7/2021


    W okresie od 19 kwietnia 2021 r. do 25 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

„Nawigacja w kryzysie. Chroń siebie wspieraj innych”.


Obecna rzeczywistość nie przeszkadza nam w realizacji zaplanowanych w zadań programu wychowawczo – profilaktycznego szkoły. Przekonali się o tym uczniowie klasy VII a, którzy pod opieką wychowawcy i szkolnego pedagoga 01.06. 2020 r. uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych „Nawigacja w kryzysie. Chroń siebie wspieraj innych”.


Zajęcia podobnie jak lekcje odbywały się online. W miłej i pogodnej atmosferze uczniowie dzielili się swoimi emocjamii spostrzeżeniami. Były one okazją do spotkania się w innym wymiarze – do rozmowy i do wymiany doświadczeń. Dzięki zaangażowaniu edukatorów udało się uczniom pokonać niewidoczne bariery, z którymi się wszyscy zmagamy.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.