• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

„Nasze miejsce we Wszechświecie” – wycieczka uczniów kas VI do Zielonej Góry.

25 października 2017 r. uczniowie klas szóstych pod troskliwą opieką wychowawców uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry. Celem ich podróży było Centrum Przyrodnicze oraz Planetarium Venus. Wycieczka była ciekawą formą podsumowania i utrwalenia wiadomości zdobytych podczas zajęć lekcyjnych. W trakcie przeprowadzanych w Centrum doświadczeń i prowadzonych obserwacji uczniowie w sposób praktyczny wykorzystywali wiedzę oraz zdobywali nowe doświadczenia. Chętnie poznawali prawa rządzące wszechświatem aktywnie uczestnicząc w zajęciach, nauce sprzyjała miła i życzliwa atmosfera.