• Kartaka dla górników
  • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
    a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
    b) w czasie przebywania w szatniach,
    c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

• 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
    a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
    b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

Nasza szkoła otrzymała prestiżowy Certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnienia na kolejne pięć lat.

Szkoła Podstawowa nr1 im. Jana Wyżykowskiego  w Polkowicach od  wielu lat wspiera uczniów w rozwijaniu zdolności i zainteresowań. Za podejmowane działania podczas Międzynarodowej Konferencji Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień „Łamigłówki zDolnej główki”, która odbyła się 13 listopada 2019 r. we Wrocławiu, nasza szkoła otrzymała prestiżowy Certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnienia na kolejne pięć lat. Jest on potwierdzeniem znaku jakości pracy szkoły.

Serdeczne podziękowania  Samorządowi Lokalnemu, Rodzicom, Nauczycielom za wsparcie i zaangażowanie w realizację wielu przedsięwzięć umożliwiających  odniesienie uczniom sukcesu na miarę posiadanych możliwości.

Lider Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień

dr Krzysztof Purzycki