• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Nasza szkoła otrzymała prestiżowy Certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnienia na kolejne pięć lat.

Szkoła Podstawowa nr1 im. Jana Wyżykowskiego  w Polkowicach od  wielu lat wspiera uczniów w rozwijaniu zdolności i zainteresowań. Za podejmowane działania podczas Międzynarodowej Konferencji Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień „Łamigłówki zDolnej główki”, która odbyła się 13 listopada 2019 r. we Wrocławiu, nasza szkoła otrzymała prestiżowy Certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnienia na kolejne pięć lat. Jest on potwierdzeniem znaku jakości pracy szkoły.

Serdeczne podziękowania  Samorządowi Lokalnemu, Rodzicom, Nauczycielom za wsparcie i zaangażowanie w realizację wielu przedsięwzięć umożliwiających  odniesienie uczniom sukcesu na miarę posiadanych możliwości.

Lider Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień

dr Krzysztof Purzycki