• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Nasz Szkoła przyłączyła się do projektu EDU-ARCTIC 2

Projekt porusza zagadnienia polarne. Zasoby edukacyjne zawarte w projekcie będą miały różnorodne formy: webinaria, prezentacje, arkusze pracy, aktywność online, słowniczki. W sumie powstanie 60 pakietów edukacyjnych: 20 w języku polskim, 40 w języku angielskim.
Dodatkowo powstanie zestaw materiałów wideo 360 stopni („rzeczywistość wirtualna”) z narracją, poświęconych zjawiskom arktycznym i wyjaśniających kluczowe procesy zachodzące w tym regionie. Gotowe materiał będą prezentowane na warsztatach dla nauczycieli w Polsce i Norwegii.
Więcej na stronie: https://edu-arctic2.eu/?lang=pl