• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Nasz Szkoła przyłączyła się do projektu EDU-ARCTIC 2

Projekt porusza zagadnienia polarne. Zasoby edukacyjne zawarte w projekcie będą miały różnorodne formy: webinaria, prezentacje, arkusze pracy, aktywność online, słowniczki. W sumie powstanie 60 pakietów edukacyjnych: 20 w języku polskim, 40 w języku angielskim.
Dodatkowo powstanie zestaw materiałów wideo 360 stopni („rzeczywistość wirtualna”) z narracją, poświęconych zjawiskom arktycznym i wyjaśniających kluczowe procesy zachodzące w tym regionie. Gotowe materiał będą prezentowane na warsztatach dla nauczycieli w Polsce i Norwegii.
Więcej na stronie: https://edu-arctic2.eu/?lang=pl

Bookmark the permalink.

Comments are closed.