• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Nasi laureaci VIII Dyktanda Niepodległościowego

Miło nam poinformować, o kolejnych sukcesach naszych uczniów! Piotr Wrona z 6d oraz Piotr Gardyza z 8a zostali laureatami wojewódzkiego etapu VIII Dyktanda Niepodległościowego “Po polsku o historii”. Tym uczniom niestraszne żadne gżegżółki, strużki czy skuwki. Bez problemu potrafią zapisać najtrudniejsze słowa z trudnościami ortograficznymi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Lista laureatów na stronie:
http://dyktando.hostingasp.pl/Archiwum.aspx

Bookmark the permalink.

Comments are closed.