• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada 2019 r.

Szanowni Państwo,

Dyrektorzy, Nauczyciele i Uczniowie dolnośląskich szkół i placówek oświatowych,

w związku ze zbliżającymi się obchodami Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się 11 listopada 2019 r. we Wrocławiu, Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa serdecznie zaprasza Państwa do wspólnych obchodów. Przyłączam się do prośby pana Wicewojewody i zapraszam wszystkich Państwa do udziału w uroczystościach. Organizatorami obchodów są: Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, płk Dariusz Krzywdziński Dowódca Garnizonu Wrocław, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Program uroczystości:

11 listopada 2019 r.

godz. 10.00 –  Msza Św. w intencji Ojczyzny, Kościół Garnizonowy p.w. Św. Elżbiety

godz. 10.00 – 11.30 – XVIII Radosna Parada Niepodległości – przemarsz z Centrum Historii Zajezdnia na Plac Wolności

godz. – 11.15 – Przemarsz Pododdziałów Reprezentacyjnych z Rynku na Plac Wolności

godz. – 11.30 – Uroczysty Apel Niepodległości, Plac Wolności

Uroczystości towarzyszące

11.11. 2019 r. Wieczorna iluminacja Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego w barwach narodowych.

Roman Kowalczyk

Dolnośląski Kurator Oświaty