• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KLAS III pt. „NAKRĘĆ SIĘ NA ZDROWIE!”

„Nakręć się na zdrowie” – to hasło przewodnie międzyszkolnego turnieju dla klas III, który odbył się 12 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Polkowicach. Trzecioklasiści z naszej szkoły rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych i w quizie z edukacji zdrowotnej. W konkurencji kulinarnej udowodniły też, że pyszny i zdrowy sok ze świeżych owoców można przygotować w błyskawicznym tempie. Na zakończenie wspólnej zabawy uczniowie mogli zjeść plasterek cytryny i zaprezentować szczery uśmiech do zdjęcia. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki (gąbki i pachnące mydełka).
Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami, gdyż wykazali się dużą wiedzą z zakresu edukacji zdrowotnej. Byli sprytni, szybcy, a rywalizując, przestrzegali zasad fair play.