MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KLAS III pt. „NAKRĘĆ SIĘ NA ZDROWIE!”

„Nakręć się na zdrowie” – to hasło przewodnie międzyszkolnego turnieju dla klas III, który odbył się 12 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Polkowicach. Trzecioklasiści z naszej szkoły rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych i w quizie z edukacji zdrowotnej. W konkurencji kulinarnej udowodniły też, że pyszny i zdrowy sok ze świeżych owoców można przygotować w błyskawicznym tempie. Na zakończenie wspólnej zabawy uczniowie mogli zjeść plasterek cytryny i zaprezentować szczery uśmiech do zdjęcia. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki (gąbki i pachnące mydełka).
Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami, gdyż wykazali się dużą wiedzą z zakresu edukacji zdrowotnej. Byli sprytni, szybcy, a rywalizując, przestrzegali zasad fair play.