Międzyszkolny Turniej Szachowy w Polkowicach

Z okazji setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości zorganizowany został Turniej szachowy dla uczniów „Królewskiej gry”. Rozgrywki odbywały się 13 listopada w Ośrodku Kultury przy ul. Skalników 4. Naszą szkołę pod opieką pana Mariusza Bobeły reprezentowali:  


1. Jacek Bobeła kl. I a 
2. Maciek Bobeła kl. III a
3. Filip Brach kl. IV a 
4. Igor Świderski kl. IV a 
5. Igor Pereszczuk kl. IV e
6. Gracjan Nurkowski kl. VI a  
7. Mikołaj Zarzycki kl. VII b

Z radością pragnę poinformować że nasi przedstawiciele godnie się zaprezentowali zdobywając II miejsce drużynowo. Indywidualnie zaś w kategorii Junior Młodszy I miejsce zajął Jacek Bobeła natomiast w kategorii Open III miejsce zajął Mikołaj Zarzycki.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom zmagań szachowych  a laureatom osiągniętego sukcesu. 

opiekun Mariusz Bobeła

Bookmark the permalink.

Comments are closed.