Międzyszkolny turniej sportowo-rekreacyjny „Przez ruch do zdrowia”.

Dnia 26.09.2015r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny turniej sportowo-rekreacyjny „Przez ruch do zdrowia”. Organizatorami międzyszkolnego turnieju były nauczycielki  wychowania fizycznego Elżbieta Marciniak i Elżbieta Adamowicz oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci „Słoneczko”.

W zawodach brali udział uczniowie z klas IV-V. Wśród zaproszonych gości znalazły się 10-osobowe reprezentacje polkowickich szkół podstawowych. Celem imprezy była popularyzacja aktywnego spędzania czasu, integracja z rówieśnikami oraz nauka współdziałania i zdrowej rywalizacji ze szczególnym uwzględnieniem zasad fair play.

Szkoły rywalizowały między sobą w konkurencjach sportowych, odbywających się w formie wyścigów rzędów.

Atmosfera podczas turnieju była wspaniała. Wszyscy mali sportowcy dzielnie rywalizowali i świetnie  się bawili, ciesząc się z dobrych wyników.

Po wielkich zmaganiach sportowych odbyło się uroczyste zakończenie z wręczaniem pamiątkowych dyplomów, pucharów  dla szkól i statuetek  oraz maskotek dla uczestników turnieju.