• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

MATEMATYKA JEST WSZĘDZIE

Klasy piąte wzięły udział w projekcie, którego celem było znalezienie przykładów powiązań matematyki z innymi przedmiotami szkolnymi. Uczniowie szukali również praktycznego zastosowania matematyki w codziennym życiu. Wzięli udział w konkursie na kartkę promującą matematykę, zakończonym głosowaniem online. Nauczyciele, którzy przystąpili do projektu, utworzyli zestawy zadań, quizy online oraz grę. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac stworzonych przez uczestników projektu.


MATEMATYKA JEST WSZĘDZIE (matematykajestwszedzie.blogspot.com)

Bookmark the permalink.

Comments are closed.