• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Marcowe sukcesy strzelców.

 
 
Marzec był bardzo pracowitym i udanym miesiącem dla strzelców z Szkolnej Drużyny Strzeleckiej. Nasi uczniowie wzięli udział w dwóch dużych imprezach strzeleckich. Intensywne wieczorne treningi trwające od wtorku do piątku przyniosły rezultaty i z każdej z tych imprez wrócili z laurami. 
17 marca w Lubinie w Okręgowych Zawodach Strzeleckich „Puchar Zimy”  Mikołaj z VII b zajął I miejsce w konkurencji Pistolet pneumatyczny juniorów, zaś jego koleżanka Dominika z VI b zajęła II miejsce w pistolecie pneumatycznym juniorek. 
 

Tydzień później tj. 24 marca nasza ekipa powtórzyła sukces na „Dolnośląskich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Strzelectwie z Broni Pneumatycznej”. Na te zawody przybyły liczne ekipy z każdego zakątka Dolnego Śląska. Razem ponad 50-ciu zawodników, tak więc rywalizacja była zaciekła. W pistolecie pneumatycznym juniorek II miejsce wystrzelała Dominika, zaś Mikołaj III wśród juniorów. W karabinie pneumatycznym juniorek Amelia z VI b zajęła II miejsce. W kwietniu kolejne imprezy wyjazdowe, więc przed strzelcami mnóstwo pracy. 
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.