Maja Wesołek, uczennica naszej szkoły, uzyskała tytuł Laureata II Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego.

6 kwietnia 2017 r. w Auli im. Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się uroczysta Gala Laureatów  Dolnośląskich Konkursów  „zDolny Ślązaczek” oraz „ zDolny Ślązak Gimnazjalista” 2016/2017.
Maja Wesołek, uczennica naszej szkoły,  uzyskała tytuł Laureata II Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego i odebrała podczas uroczystości dyplom i zaświadczenie Laureata oraz złoty medal „Laureat 2017” z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, pana Romana Kowalczyka. Uczennica przygotowywała się do konkursu pod kierunkiem p. Katarzyny Wesołek, nauczycielki języka niemieckiego.

zDolny Ślązak Gimnazjalista i zDolny Ślązaczek to popularne w regionie konkursy z wieloletnią tradycją, skierowane do wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu województwa dolnośląskiego. W ich realizacji uczestniczy wiele instytucji oświatowych Dolnego Śląska, w tym powiatowe ośrodki doradztwa i doskonalenia nauczycieli, dyrektorzy i nauczyciele dolnośląskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Partnerami konkursów są: Dolnośląski Kurator Oświaty, Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu oraz Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu.

Gratulujemy Mai!

Wyświetlanie zdolny slazaczek zdjecie.jpg

Bookmark the permalink.

Comments are closed.