• *************MISTRZOWIE NAUKI I SPORTU**************

• TAK PRACOWALIŚMY W KL. IV-VII W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

List od Dyrektora Szkoły do Uczniów

Drodzy Uczniowie !

Wiem, że dla Was jest to sytuacja nowa i trudna, ale jak zawsze mocno w Was wierzę i jestem przekonana, że wspólnie damy radę.

Epidemia koronawirusa stanowi dla wszystkich ogromne wyzwanie. Nauczyciele stwarzają dla Was możliwości uczenia się poza szkołą na miarę Waszych potrzeb i możliwości.

Zdalne uczenie się nie jest łatwe. Wymaga od Was dokonywania wyborów, samodyscypliny i samodzielności.

To nowe możliwości i pewien egzamin dla nas wszystkich. Wasze nastawienie i kontakt z wychowawcą i nauczycielami oraz grupą przyjaciół, klasą poprzez różne komunikatory jest bardzo ważny i niezbędny, aby wymieniać uwagi i wzajemnie sobie pomagać.

Liczę, że ten czas wykorzystacie dla siebie mądrze i odpowiedzialnie.

Pozdrawiam Was serdecznie