• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

List od Dyrektora Szkoły do Uczniów

Drodzy Uczniowie !

Wiem, że dla Was jest to sytuacja nowa i trudna, ale jak zawsze mocno w Was wierzę i jestem przekonana, że wspólnie damy radę.

Epidemia koronawirusa stanowi dla wszystkich ogromne wyzwanie. Nauczyciele stwarzają dla Was możliwości uczenia się poza szkołą na miarę Waszych potrzeb i możliwości.

Zdalne uczenie się nie jest łatwe. Wymaga od Was dokonywania wyborów, samodyscypliny i samodzielności.

To nowe możliwości i pewien egzamin dla nas wszystkich. Wasze nastawienie i kontakt z wychowawcą i nauczycielami oraz grupą przyjaciół, klasą poprzez różne komunikatory jest bardzo ważny i niezbędny, aby wymieniać uwagi i wzajemnie sobie pomagać.

Liczę, że ten czas wykorzystacie dla siebie mądrze i odpowiedzialnie.

Pozdrawiam Was serdecznie