List Dyrektora do uczniów

Polkowice, 20.08.2020 r.

Drodzy Uczniowie!

1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny w trybie stacjonarnym. Spotykamy się w szkole „na żywo” i rozpoczynamy zajęcia zgodnie z planem lekcji.

Wiem, że możecie mieć teraz wiele pytań i wątpliwości, ale   chcę Was  zapewnić, że zrobiliśmy wszystko, abyście bezpiecznie rozpoczęli nowy rok szkolny. Obowiązywać nas będą określone wytyczne MEN, GIS, MZ,  zasady przestrzegania  reżimu sanitarnego i procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii. Przygotowaliśmy dla Was jasne zasady postępowania w celu zapewnienia bezpiecznych warunków nauki.  Wychowawcy, nauczyciele   i pracownicy szkoły dołożą wszelkich starań, aby Wasz pobyt w szkole był bezpieczny i sprzyjał efektywnej pracy na zajęciach. Poznaj „10 zasad dla ucznia”, przygotuj się do kontaktów z rówieśnikami w sposób bezpieczny dla siebie i innych w szkole.

Od 24 sierpnia 2020r. (poniedziałek)   na stronie internetowej szkoły będą zamieszczane dla Was  ważne informacje i instrukcje w zakładce  „Organizacja pracy Szkoły- wrzesień 2020”.

Bardzo się cieszymy, że wznawiamy zajęcia  i liczymy na wspólny   udany, bezpieczny nowy rok szkolny 2020/2021. Do zobaczenia 1 września 2020 r.                                                                                                      

Dyrektor Szkoły

Załącznik:

Dziesięć zasad dla ucznia.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.