• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

List do rodziców od Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice!

Trwa wyjątkowy czas zarówno dla Państwa, naszych uczniów jak i nauczycieli. Od tygodnia trwa zamknięcie szkoły i przewidywane jest dalsze ograniczenie funkcjonowania placówki.

Obecnie podejmujemy w szkole inicjatywy dotyczące komunikacji pomiędzy wychowawcą, nauczycielem i uczniem, polegająca na wspieraniu ucznia w utrwalaniu dotychczasowej wiedzy i umiejętności. Nie oceniamy pracy ucznia i nie wymagamy kategorycznie terminowości.

Działamy systemowo, przygotowując się do nauczania zdalnego. Proszę o zgłaszanie wychowawcom wszelkich pytań, wątpliwości i propozycji, aby można było uwzględnić możliwości każdego ucznia w różnych formach kontaktu z nauczycielem.

Życzę wytrwałości, zdrowia i proszę o wzajemną życzliwość.

Z pozdrowieniami