List do rodziców od Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice!

            Trwa wyjątkowy czas zarówno dla Państwa, naszych uczniów jak i nauczycieli. Od tygodnia trwa zamknięcie szkoły i przewidywane jest dalsze ograniczenie funkcjonowania placówki.

Obecnie podejmujemy w szkole inicjatywy dotyczące komunikacji pomiędzy wychowawcą, nauczycielem i uczniem, polegająca na wspieraniu ucznia w utrwalaniu dotychczasowej wiedzy i umiejętności. Nie oceniamy pracy ucznia i nie wymagamy kategorycznie terminowości.

Działamy systemowo, przygotowując się do nauczania zdalnego. Proszę o zgłaszanie wychowawcom wszelkich pytań, wątpliwości i propozycji, aby można było uwzględnić możliwości każdego ucznia w różnych formach kontaktu z nauczycielem.

Życzę wytrwałości, zdrowia i proszę o wzajemną życzliwość.

                                                                                   Z pozdrowieniami

                                                                                  Dyrektor Szkoły

Comments are closed.