Lekcja z mistrzem-spotkanie się z najlepszymi zawodnikami KGHM Zanam DWSPiT Polkowice.

Dnia 15 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Lekcji z mistrzem”, podczas której spotkali się z najlepszymi zawodnikami KGHM Zanam DWSPiT Polkowice. Na spotkanie z uczniami przyszły najbardziej utytułowane zawodniczki, wśród nich m. in. Agnieszka Maluszczak, Magdalena Sikorska, Roksana Załącka oraz Natalia i Ewelina Matwiszyn. Wśród zawodników nie zabrakło najmłodszych adeptów ping-ponga – Filipa Pląski i jego kolegi Jakuba Matwiszyn, na co dzień uczniów szkoły podstawowej. Podczas „Lekcji z mistrzem” mówiono m. in. o początkach tenisa stołowego, a zawodniczki zaprezentowały jak kiedyś wyglądał sprzęt i technika gry. Potem przyszedł czas na demonstracje współczesnych technik oraz pochwalenie się umiejętnościami polkowickich mistrzów. Do udziału w tej zabawie zaproszono także uczniów biorących udział w „Lekcji z mistrzem”, z którego ci skorzystali wielką grupą. Trener Słowiński uważa, iż 6-9 lat, czyli wiek, w jakim byli uczestnicy pierwszej „Lekcji z mistrzem”, to dobry okres na rozpoczęcie przygody z tenisem stołowym.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.