Lekcja otwarta w klasie 5 d ,,W świecie wartości. Prezentujemy sylwetki greckich bogów”.

25 października przeprowadzono lekcje otwartą historii w klasie 5 d. Tematem zajęć było “W świecie wartości. Prezentujemy sylwetki greckich bogów”. Uczniowie w ramach lekcji przygotowali przedstawienie “W mitologicznym kręgu”. Każdy z uczniów wcielił się w jednego z bogów, herosów lub postaci z mitologii.

Na zajęciach kreatywności wspólnie wykonaliśmy wieńce laurowe na głowę. Piękne przebrania, boskie atrybuty urozmaiciły i wzbogaciły lekcje. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy przybyli na zajęcia. Na kolejnej lekcji poszliśmy do zerówki i klas II, gdzie całą klasą, przybliżyliśmy mitologię grecką młodszym kolegom.