• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Lekcja biblioteczna klasy IV a.

18 października uczniowie klasy IV a wraz ze swoim wychowawcą ruszyli do Biblioteki Miejsko-Gminnej w Polkowicach.Jakie było ogromne zdziwienie dzieci, kiedy pani Małgorzata zaprowadziła nas prosto do sali audiowizualnej, gdzie mieliśmy zajęcia.

Najpierw pani Gosia przeczytała nam króciutkie opowiadanie o postaci wybitnego polskiego kompozytora, przedstawiciela opery narodowej – Stanisława Moniuszki.Następnie wysłuchaliśmy najpopularniejszego utworu “Prząśniczka”, do którego uczniowie wykonali prace plastyczne.Myślimy, że była to ciekawa lekcja historii muzyki dla uczniów.Dziękujemy za wspaniałą podróż do świata muzyki.