• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Lekcja biblioteczna klasy IV a.

18 października uczniowie klasy IV a wraz ze swoim wychowawcą ruszyli do Biblioteki Miejsko-Gminnej w Polkowicach.Jakie było ogromne zdziwienie dzieci, kiedy pani Małgorzata zaprowadziła nas prosto do sali audiowizualnej, gdzie mieliśmy zajęcia.

 

 

 

Najpierw pani Gosia przeczytała nam króciutkie opowiadanie o postaci wybitnego polskiego kompozytora, przedstawiciela opery narodowej – Stanisława Moniuszki.Następnie wysłuchaliśmy najpopularniejszego utworu “Prząśniczka”, do którego uczniowie wykonali prace plastyczne.Myślimy, że była to ciekawa lekcja historii muzyki dla uczniów.Dziękujemy za wspaniałą podróż do świata muzyki.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.