• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

“Learning through teaching”

21 oraz 28 listopada uczniowie klasy V b w ramach innowacji “Learning through teaching” przeprowadzili dwie lekcje w języku angielskim. Obie zostały w całości przygotowane i przeprowadzone przez uczniów. Pierwsza, związana z matematyką, dotyczyła cech podzielności przez liczby naturalne. Druga polegała na przedstawieniu jak prawidłowo napisać maila. Wszyscy świetnie się bawili, a co najważniejsze uczyli się poprzez wykorzystanie języka w praktyce. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.