• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu przygotowało stronę internetową prezentującą ofertę szkół kształcących w zawodach na rok szkolny 2020/2021.

Ma ona formę wyszukiwarki, która umożliwi szybki dostęp do informacji i materiałów promujących szkołę kształcącą w wybranych zawodach. Dzięki niej będzie można znaleźć poza podstawowymi informacjami o szkole, takimi jak: nazwa, adres, telefon, e-mail, strona www, wykaz zawodów, w których technika i branżowe szkoły I stopnia będą dokonywać naboru na rok szkolny 2020/2021.

Mam nadzieję, że okaże się ona szczególnie przydatna w sytuacji zagrożenia epidemicznego. Ułatwi absolwentom dolnośląskich szkół podstawowych dokonać trafnego wyboru i podjąć naukę w szkole, która spełni ich oczekiwania, umożliwi wykonywanie atrakcyjnej pracy oraz przyczyni się do wzrostu zainteresowania kształceniem w szkołach branżowych. Zapraszam na stronę: https://zawody.kuratorium.wroclaw.pl Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty.