• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

@ktywny wf w domu!!!


Witajcie czas mija, a z nim kontynuujemy kolejny tydzień zdalnej edukacji i tak na koniec tygodnia prezentujemy pracę Miłosza Kaczorowskiego z klasy 7a, który w ramach edukacji prozdrowotnej przygotował prezentację multimedialną nt. Zasad zdrowego żywienia. Zapraszamy do obejrzenia i aktywnego spędzania czasu wolnego. Pochwalcie się, jak aktywnie i zdrowo spędzacie czas. Chcemy od Was więcej i więcej takich prezentacji i krótkich filmików. Nauczyciele wychowania fizycznego.

SAŁATKA-SZPINAKOWA-I-PIRAMIDA-ŻYWNOŚCIOWA-3

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.