• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Kraina eksperymentów – warsztaty przyrodnicze dla uczniów klas VI

29 listopada 2019 r. uczniowie klas VI w ramach realizowanego w szkole projektu „Ekologiczne inspiracje” uczestniczyli w zajęciach warsztatowych. Podczas zajęć uczniowie pod czujnym okiem edukatorów przeprowadzając  ciekawe eksperymenty poznali prawa rządzące światem przyrody. Warsztaty były również okazją do stosowania w praktycznym działaniu wiedzy i umiejętności zdobytych podczas tradycyjnych lekcji i uświadomiły również uczniom konieczność ochrony zasobów środowiska naturalnego.