Plakat ,,Konkurs maskotka szkolna"
  • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
    a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
    b) w czasie przebywania w szatniach,
    c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

• 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
    a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
    b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

Konkurs plastyczny  ,, W mocy Bożego Ducha”.

Drodzy rodzice!
Organizatorem międzyszkolnego konkursu plastycznego  ,, W mocy Bożego Ducha” jest Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Twórców Polskiej Miedzi w Jędrzychowie.
Konkurs jest adresowany do uczniów  klas I- VIII  szkół podstawowych z Gminy Polkowic..
.
Technika i forma prac dowolna: malarstwo, rysunek, grafika,
Praca płaska, format, A 3, A 4, A 2

Kryteria oceny pracy:
 – kreatywność i wyobraźnia w zakresie przedstawienia tematu,
– ogólna estetyka wykonania prac,
– stopień opanowania technik plastycznych

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
– uczniowie klas I -III
– uczniowie klas  IV – VIII
Laureaci konkursu (I, II, III miejsce) otrzymają nagrody rzeczowe ( książki ) oraz dyplomy.
Przewidziano dwa wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej.

Prace należy składać  do 30 maja 2019r. do pani katechetki Małgorzaty Klepackiej lub do biblioteki.
Ogłoszenie wyników 7 czerwca 2019r. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się !2 czerwca 2019r. w siedzibie Organizatora.
Pozdrawiam, katechetka Małgorzata Klepacka