Konkurs plastyczny „Bezpieczny w sieci” dla uczniów klas IV – VIII.

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w ramach Programu Profilaktycznego pn. „Świadomy Junior” zaprasza  uczniów szkół podstawowych województwa dolnośląskiego do udziału w konkursie plastycznym „Bezpieczny w sieci”. Celem konkursu  jest poprawa bezpieczeństwa uczniów korzystających z cyberprzestrzeni. Przedmiotem konkursu będzie sporządzenie plansz edukacyjnych z zakresu problematyki cyberzagrożeń.

Nagrody dla autorów najlepszych prac to m.in. zwiedzanie Kolejkowa, Hydropoils, wizyta we wrocławskim ZOO wraz z zajęciami edukacyjnymi na terenie obiektu, wizyta na terenie bazy Przodowników Psów Służbowych – zajęcia z przewodnikiem psa służbowego, bilety na mecz piłkarski Śląska Wrocław, zwiedzanie Stadionu Miejskiego, w tym spotkanie z piłkarzami.

Termin nadsyłania prac –  29 marca 2019 r.  

1. regulamin do konkurs bezpieczny w sieci

2. załącznik do regulaminu bezpieczny w sieci

Comments are closed.