Konkurs organizowany przez Radę Rodziców z udziałem Samorządu Uczniowskiego na „Najładniejsze czako”.

W związku z obchodami „Dnia Górnika” zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Radę Rodziców z udziałem Samorządu Uczniowskiego na „Najładniejsze czako”.

Zachęcamy do zapoznania się z rodzajami czako i z informacją co to jest czako.

Powodzenia

Regulamin konkursu szkolnego plastyczno-technicznego „Najładniejsze czako”

Klasy I-VIII

Cele konkursu:

– rozwijanie umiejętności plastyczno-technicznych

– zapoznanie się z kulturą górniczą

– doskonalenie umiejętności estetycznego wykonania pracy

Organizatorzy: Rada Rodziców z udziałem Samorządu Uczniowskiego

Wymagania konkursowe:

– forma i technika wykonania pracy konkursowej – przestrzenna; liczy się kreatywność autora pracy,

– pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz klasą, do której uczęszcza jej autor,

– termin dostarczenia prac upływa 30 listopada 2018 roku,

– miejsce dostarczenia pracy – biblioteka szkolna,

– do pracy należy dostarczyć  udokumentowaną pracę samodzielną (zdjęcia/filmik) na adres
e-mail: monika@radarodzicow.polkowice.pl

– oprócz wykonanego czako, uczestnicy konkursu dołączają rymowankę lub krótki wierszyk

o górnictwie samodzielnie wymyślone,

– nagrody: atrakcyjne gry

Prace zostaną wyeksponowane w formie wystawy pokonkursowej na terenie szkoły, a nagrody zostaną wręczone na apelu 4.12.2018 roku.