• KOMUNIKAT 7/2021


    W okresie od 19 kwietnia 2021 r. do 25 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Komunikat dla Rodziców

1 kwietnia MNiSW ogłosiło, że trzech operatorów, tj.T-Mobile, Orange i Plus udostępnią pakiety internetu dla uczniów za darmo lub za symboliczną opłatę. 100 GB za złotówkę przez dwa miesiące z kodem EDUFLEX, oferuje Orange. Żeby uzyskać ten pakiet, trzeba indywidulanie skontaktować się ze swoim obecnym operatorem sieci i ustalić z nim warunki umowy – wymagany jest numer legitymacji.

Swoją ofertę przedstawić ma również Plus. 27 marca, razem z Grupą Polsat ogłosili, że swoim klientom zaoferowali 10 GB bezpłatnego internetu.

Dyrektor Szkoły

Bookmark the permalink.

Comments are closed.