Kolejne sukcesy strzelców z Szkolnej Drużyny Strzeleckiej.

W sobotę 28 września na strzelnicy pneumatycznej LOK Lubin odbyły się Okręgowe Zawody Strzeleckie „Puchar Lata” czyli III część IV edycji Turnieju „4 pory roku”. Na imprezę zjechali zawodnicy renomowanych dolnośląskich klubów z min. Złotoryi, Jawora, Lubina, Legnicy, Głogowa oraz Polkowic. W zawodach wzięła też udział reprezentacja naszej szkoły, tradycyjnie już najmłodsi uczestnicy zawodów. W konkurencjach startowali obok siebie seniorzy i juniorzy (do 20 roku życia). Wszyscy klasyfikowani byli według wyniku (klasyfikacja ogólna) z późniejszym uwzględnieniem kategorii wiekowej. 

        Reprezentanci naszej szkoły spisali się bardzo dobrze, i tak w pistolecie pneumatycznym  w klasyfikacji juniorek Dominika Jarzynka zajęła I miejsce oraz III w klasyfikacji seniorek, zaś Mikołaj Zarzycki w klasyfikacji juniorów II miejsce. W karabinie pneumatycznym II miejsce w klasyfikacji seniorek i juniorek przypadło w udziale Amelii Pawłowskiej, która w każdych kolejnych zawodach coraz wyżej podnosi poprzeczkę osiągając coraz lepsze wyniki. Wszystkie sukcesy strzelców były możliwe dzięki szerokiej i trwającej od kilkunastu lat współpracy szkoły (która zapewnia zdolną młodzież) z klubem Skorpion Polkowice, SP3, Ligą Obrony Kraju i klubem Gwardia Zielona Góra. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie i nauce.                                        Opiekun Szkolnej Drużyny Strzeleckiej: Marcin Zarzycki

 
 

 

 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.