• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Klasy III b ,III c III d, V b i VI b zdobywają tytuł ,,Sieciaka na medal”.

W dniu 27.10.16 r kolejne klasy przystąpiły ochoczo do zdobywania wiedzy na temat Bezpiecznego Internetu. Uczniowie III b ,III c III d, V b i VI b tym razem rozwiązywali quizy i zagadki na temat zagrożeń w wirtualnym świecie. Największą radość uczestnikom dzisiejszych zmagań sprawiły sieciakowe kalambury prezentowane przez prowadzącego internetowe warsztaty, który  wcielając się w rolę mima ukazywał uczniom sieciowe hasła  do odgadnięcia. Oczywiście wszyscy uczestnicy zabawy prawidłowo je odgadywali jesli nie za pierwszym to za drugim podejsciem. Na zakończenie zmagań wszyscy otrzymali sieciakowy upominek.