Klasa VII c z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.

 
 
Dnia 21.03.2019r. uczniowie klasy VII c  po raz trzeci w tym roku szkolnym odwiedzili przedszkolaki z grupy Smerfy. W ramach akcji „Rozwijamy myślenie, zachęcamy do czytania” siódmoklasiści przeczytali pięciolatkom bajkę H.CH. Andersena „Dzielny ołowiany żołnierzyk”. Mimo, że historia żołnierzyka nie była im obca maluchy słuchały z zapartym tchem. Ponadto uczniowie przygotowali przedszkolakom niespodziankę.

 
Tym razem siódmoklasiści wcielili się w rolę nauczycieli i pokazali przedszkolakom w jaki sposób robi się SLIME – masę o lepkiej strukturze, intensywnym kolorze i brokatowych dodatkach. Każdy pięciolatek z fachową pomocą starszych kolegów i koleżanek wykonał swojego slime’a. Wszyscy świetnie się bawili. A oto zdjęcia z wizyty.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.