Klasa VI C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3

 

            Dnia 16 kwietnia 2018r. uczniowie klasy VI c po raz czwarty odwiedzili dzieci w Przedszkolu Miejskim nr 3 z grupy Motylki. Szóstoklasiści przeczytali maluchom książeczkę „Kubuś Puchatek. Prawdziwi przyjaciele.” Jest to jedna z kilkunastu historii o znanym na całym świecie misiu. Ponadto uczniowie zaprezentowali dzieciom Zagadki Czu Czu, czyli książeczki dla dzieci w wieku 3-5 lat. W każdej z nich jest 150 edukacyjnych zabaw, które pomagają odkrywać świat w pasjonujący sposób. Uczniowie rozwiązując zagadki CzuCzu z dziećmi rozwijali u nich umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia oraz ćwiczyli ich spostrzegawczość i koncentrację. Czterolatki okazały się bardzo spostrzegawcze i za fantastyczne rozwiązywanie zagadek zostały nagrodzone małym upominkiem.  Wszyscy świetnie się bawili. A oto zdjęcia z wizyty.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.