Klasa V C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.

Dnia 15 maja 2017r. uczniowie klasy VC  po raz szósty odwiedzili przedszkolaków z grupy Pszczółki. Piątoklasiści przeczytali maluchom książeczkę Anity Głowińskiej pt. „Kicia Kocia na placu zabaw” z serii książeczek dla najmłodszych. Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odważnie odkrywa świat i uczy się najważniejszych zasad w codziennym życiu. Wraz z kotką dzieci uczą się np. gotować, grają na instrumentach, bawią się na placu zabaw, idą do lekarza, na basen, poznają policjanta i strażaka czy uczą jak zachować się, gdy burza zaskoczy nas poza domem. Za uważne słuchanie maluchy zostały nagrodzone małym upominkiem. Dzieciaki były zachwycone. Piątoklasiści za udział w kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom” otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zdjęcia z wizyty zrobiła uczennica klasy VC Jagoda Koprianiuk.