• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Klasa V C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.

Dnia 15 maja 2017r. uczniowie klasy VC  po raz szósty odwiedzili przedszkolaków z grupy Pszczółki. Piątoklasiści przeczytali maluchom książeczkę Anity Głowińskiej pt. „Kicia Kocia na placu zabaw” z serii książeczek dla najmłodszych. Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odważnie odkrywa świat i uczy się najważniejszych zasad w codziennym życiu. Wraz z kotką dzieci uczą się np. gotować, grają na instrumentach, bawią się na placu zabaw, idą do lekarza, na basen, poznają policjanta i strażaka czy uczą jak zachować się, gdy burza zaskoczy nas poza domem. Za uważne słuchanie maluchy zostały nagrodzone małym upominkiem. Dzieciaki były zachwycone. Piątoklasiści za udział w kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom” otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zdjęcia z wizyty zrobiła uczennica klasy VC Jagoda Koprianiuk.