Klasa VC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.

            Dnia 24 kwietnia 2017r. uczniowie klasy VC  po raz piąty odwiedzili przedszkolaków z grupy Pszczółki. Celem spotkania było zainteresowanie 3- latków książkami o tematyce prozdrowotnej. Książka „LENA. Czy ktoś naprawdę lubi warzywa?” Silvi Serelli, która została odczytana maluchom przez uczniów prezentowała, jak ważne jest w życiu spożywanie warzyw.  Po aktywnym słuchaniu uczniowie zaprezentowali przedszkolakom edukacyjną grę „Jakie to warzywo?”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem dzieci w zabawę. Wszyscy dobrze się bawili. Za uważne słuchanie maluchy zostały nagrodzone małym upominkiem. Dzieciaki były zachwycone. Zdjęcia z wizyty zrobił uczeń klasy VC Jakub Kurkiewicz.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.