Klasa VC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3

 

            Dnia 13 marca 2017r . uczniowie klasy Vc po raz czwarty odwiedzili dzieci w Przedszkolu Miejskim nr 3 z grupy Pszczółki. Piątoklasiści przeczytali maluchom książeczkę Paulette Bourgeois i Brendy Clark, pt. „Franklin mały bałaganiarz”.Jest to jedna z kilkunastu historii o znanym na całym świecie żółwiu Franklinie. W każdym tomiku opisane są niezwykle ważne sprawy z życia przeciętnego kilkulatka,  jego relacje z kolegami, rodzicami i siostrzyczką.  Każde dziecko odnajdzie w tym własne rozterki i kłopoty, a co najważniejsze – dowie się, jak może sobie z nimi poradzić.  Po aktywnym słuchaniu uczniowie zaprezentowali przedszkolakom edukacyjną grę „Dobble”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem dzieci w zabawę. Trzylatki okazały się bardzo spostrzegawcze i szybko dołączyły do gry. Wszyscy dobrze się bawili. Za uważne słuchanie maluchy zostały nagrodzone małym upominkiem. Dzieciaki były zachwycone. Zdjęcia z wizyty zrobił uczeń klasy VC Krystian Zaremba.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.