• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Klasa VC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.

            Dnia 19.12.2016r. uczniowie klasy VC  po raz trzeci odwiedzili przedszkolaków z grupy Pszczółki. Piątoklasiści przeczytali maluchom rymowane bajeczki o tematyce zimowej„Zima” , „Bałwanek”, „Zimowy staruszek”, „Kapryśna zima” Kamila Polaka.Dzieciaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 były zachwycone. Za uważne słuchanie zostały nagrodzone małym upominkiem. Zdjęcia z wizyty zrobił uczeń klasy VC Jakub Winiarski.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.