• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Klasa I b i I c na wycieczce w Jakubowie Lubińskim.

Dnia 16.10.2018r. klasy Ib i Ic były na wycieczce w Jakubowie Lubińskim. Atrakcji było wiele. Uczniowie poznali warunki życia na wsi w dawnych czasach, oglądali zgromadzone w gospodarstwie agroturystycznym „Zielone Zacisze” maszyny rolnicze i sprzęt gospodarstwa domowego. Brali udział w warsztatach wyrobu masła i degustowali wyroby własne gospodarstwa; masło, bułeczki, maślane ciasteczka, powidła owocowe i kompot ugotowany z owoców rosnących w gospodarstwie drzew owocowych. Ponieważ pogoda nam dopisała dużą frajdę sprawiły uczniom również zabawy w ogródku zabaw i zbudowany tam tor przeszkód. Wycieczkę zaliczymy do bardzo udanych.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.