,,Klasa I a zwiedza Starostwo Powiatu Polkowickiego”.

“Klasa I a zwiedza Starostwo Powiatu Polkowickiego”

        Uczniowie klasy  I a mieli okazję dn. 18 maja 2016r. odwiedzić Starostwo Powiatu Polkowickiego. Już na wejściu czekała na nas miła niespodzianka. Przywitał nas sam pułkownik B. Nowak.. W trakcie całej wycieczki towarzyszyła nam bardzo miła Pani Rzecznik Starostwa. W interesujący i ciekawy sposób opowiedziała nam o walorach ekologicznych i ekonomicznych nowego budynku.  Następnie oprowadziła nas
i przybliżyła nam pracę poszczególnych działów urzędu. Jeden z uczniów – Filip, miał okazję poznać miejsce pracy swojej mamy i umilić jej dzień konwaliami. Mimo nieobecności Pana Starosty mogliśmy odwiedzić Jego gabinet a nawet zasiąść w fotelu. Była też okazja wejścia na zielony dach, który był pełen roślin i krył w sobie wiele niesamowitych ciekawostek. Na koniec wycieczki uczniowie otrzymali drobne upominki. Wszyscy wróciliśmy do szkoły pełni wrażeń.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.