• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Kilka dni temu tj. 24 i 25 października uczniowie klas drugich wzięli udział w warsztatach ekologicznych pod hasłem Lekcja przyrody w lesie.

Kilka dni temu tj. 24 i 25 października uczniowie klas drugich wzięli udział w warsztatach ekologicznych pod hasłem  Lekcja przyrody w lesie. Warsztaty odbyły się w Głogówku. Dzieci rozpoznawały niektóre gatunki roślin i zwierząt żyjących w lesie, poznawały budowę lasu, kształtowały postawę poszanowania przyrody i uczyły się właściwego zachowania w miejscach publicznych. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w konkursach oraz integrowali się podczas wspólnych zabaw.