Kasa II b i III a na wystawie klocków Lego we Wrocławiu.

27 XI 2015 r. uczniowie kl. II b i III c uczestniczyli w niezwykłej wystawie, która odbywa się we Wrocławiu. Jest to największa w Polsce wystawa klocków Lego. Wszystkich zachwycił największy na świecie statek „Titanic”, wykonany z 500.000 klocków Lego, ale i niesamowite pojazdy kosmiczne, rakiety, samoloty, samochody, średniowieczne miasteczko z zamkami, Dolina Muminków i wiele innych niezwykłych budowli. Potem czekała wszystkich godzinna zabawa w  Fun Parku, gdzie każdy mógł zbudować swoją własną budowle. Kolejną atrakcją wycieczki było zwiedzanie stadionu. Dotarliśmy do szatni piłkarzy,  strefy VIP, miejsca kar dla niesfornych kibiców i oczywiście na sam stadion. Bawiliśmy się znakomicie!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.